Sık Sorulan Sorular

Klinik Asist

SIK SORULAN SORULAR

Merak ettiğiniz soruların bir kısmına buradan cevap bulabilirsiniz.

Eğer farklı konularda bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Klinik yazılımını, herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmadan bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan internet bağlantınızın olduğu her yerden kullanabilirsiniz. Üstelik denemek için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Süre sınırlaması olmadan hasta kayıt limitli olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Hemen kullanmak için başvuru yap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Klinik Yazılımına giriş adresini hatırlıyorsanız, ilgili sayfada "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak yeniden şifre oluşturabilirsiniz. Eğer giriş adresini hatırlamıyorsanız ya da işlemi tamamlayamadıysanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Diyetisyenler için geliştirmiş olduğumuz diyet şablonları modülü ile, sizin hazırlamış olduğunuz şablonlar ya da sistemde önyüklü olarak gelen şablonları seçerek düzenledikten sonra diyet programını oluşturabilirsiniz. Antetli kağıdınız varsa logosuz, antetli kağıdınız yoksa logolu olacak şekilde çıktı alabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz hastanıza/danışanınıza bu diyet programını SMS aracılığı ile de iletebilirsiniz.

Kliniğinizde fiziksel olarak pos cihazı yok ise, klinik yazılımı üzerinden kredi kartı ile ödeme kabul edebilirsiniz. Eğer online olarak hizmet veriyorsanız hastanıza/danışanınıza bir SMS bağlantısı göndererek de kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Almış olduğunuz ödeme bize bildirmiş olduğunuz hesaba aktarılacaktır.

Bu süreç, yapmış olduğumuz anlaşma gereği BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Evet, gönderebilirsiniz. En fazla 11 karakterden oluşacak şekilde işletmeniz ya da adınızla ilgili bir başlık belirleyerek SMS gönderimlerinde kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Klinik Asist herhangi bir süre kısıtlaması olmadan 20 hasta kaydına kadar ücretsizdir. Ücretsiz paket ile E-Tahsilat, SMS ve Önmuhasebe gibi tüm modülleri de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 20 hasta sayısına ulaştıktan sonra klinik panelinize giriş yapmaya devam edebilirsiniz fakat işlevler kısıtlanır. Ücretli versiyon için ücretler sayfasını ziyaret edebilir ya da iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Klinik Asist'i ücretsiz denemek için hemen başvuru yapabilirsiniz.